Collection: HAT & SNOOD BUNDLES
MINI BUNDLES
Each bundle contains just enough fabric to make a snood, a hat and an additional accessory such as gloves, a headband.
No need to buy a whole metre or half a metre for gifts
choose from fur, sherpa, cotton fleece, cotton teddy, teddy and polar fleece.
100’s of different combinations to choose from with prints to suit everyone.
perfect bundles to create gifts or even to treat yourself.
SUITABLE FOR ALL AGES
We have checked a variety of free snood patterns online and we are confident these bundles have enough for children up to adults.
-
- Regular price
- $11.46
- Sale price
- $11.46
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- from $7.68
- Sale price
- from $7.68
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- from $8.26
- Sale price
- from $8.26
- Regular price
-
$16.00 - Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- from $9.02
- Sale price
- from $9.02
- Regular price
-
$16.00 - Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- from $8.32
- Sale price
- from $8.32
- Regular price
-
$16.00 - Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- from $9.09
- Sale price
- from $9.09
- Regular price
-
$16.00 - Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- $10.05
- Sale price
- $10.05
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- $7.49
- Sale price
- $7.49
- Regular price
-
$16.00 - Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- from $9.98
- Sale price
- from $9.98
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- from $10.24
- Sale price
- from $10.24
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- from $8.26
- Sale price
- from $8.26
- Regular price
-
$16.00 - Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- $8.83
- Sale price
- $8.83
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- $7.42
- Sale price
- $7.42
- Regular price
-
$16.00 - Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- from $8.45
- Sale price
- from $8.45
- Regular price
-
$16.00 - Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- from $8.19
- Sale price
- from $8.19
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- from $8.32
- Sale price
- from $8.32
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- from $7.94
- Sale price
- from $7.94
- Regular price
-
$16.00 - Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- from $8.32
- Sale price
- from $8.32
- Regular price
-
$16.00 - Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- $9.41
- Sale price
- $9.41
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- from $8.64
- Sale price
- from $8.64
- Regular price
-
$16.00 - Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- from $9.79
- Sale price
- from $9.79
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- $12.29
- Sale price
- $12.29
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- $7.94
- Sale price
- $7.94
- Regular price
-
$16.00 - Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- from $8.70
- Sale price
- from $8.70
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- from $9.09
- Sale price
- from $9.09
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- from $8.45
- Sale price
- from $8.45
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- $8.45
- Sale price
- $8.45
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- from $8.06
- Sale price
- from $8.06
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- from $8.32
- Sale price
- from $8.32
- Regular price
-
$16.00 - Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- $9.73
- Sale price
- $9.73
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- from $9.09
- Sale price
- from $9.09
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- $9.60
- Sale price
- $9.60
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- from $9.86
- Sale price
- from $9.86
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- from $7.94
- Sale price
- from $7.94
- Regular price
-
$16.00 - Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- from $8.26
- Sale price
- from $8.26
- Regular price
-
$16.00 - Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- from $8.32
- Sale price
- from $8.32
- Regular price
-
$16.00 - Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- from $8.96
- Sale price
- from $8.96
- Regular price
-
$16.00 - Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- from $8.96
- Sale price
- from $8.96
- Regular price
-
$16.00 - Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- from $8.26
- Sale price
- from $8.26
- Regular price
-
$16.00 - Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- from $8.06
- Sale price
- from $8.06
- Regular price
-
$16.00 - Unit price
- per
Sold out
- Page 1 of 3
- Next page